Förtroendevalda i Gagnefs kommun.

Robert Österlund (V)

Kontaktinformation

E-post:
robert.osterlund@gagnef.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-04-27 - 2022-12-31
Effektiviseringsgruppen Observatör 2018-10-16 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamöter 2018-11-16 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2018-11-16 - 2022-12-31
Socialnämndens individ- och familjeutskott Ersättare 2018-11-16 - 2022-12-31