Förtroendevalda i Gagnefs kommun.

Magnus Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.eriksson@gagnef.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2018-11-16 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2018-12-05 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Spegeldamsfonden, stiftelse Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14